SANTRALİM BULUTTA

Bulut Hizmeti Veren PBX

Perito ARGE

Bulutta barındırılan sanal santral sistemi ile tüm çağrı merkezi işlemlerinizi yapın. Ses kayıtlarınızı, görüşme raporlarınızı masraf etmeden takip edin, karasal santrallerden kurtulun.

DAHA FAZLA

LEZZETNOTU

Gittiğiniz Mekanları Oylayın

Perito ARGE

Lezzetnotu ile gittiğiniz mekanları değerlendirin, oylayın, yorumlar yapın, Bir mekanınız varsa öne çıkmak ve daha iyi yorumlar almak için hem menülerinizi hem hesabınızı geliştirin.

DAHA FAZLA

DENEYİMVAR

Ürünü Kullananlardan Öğrenin

Perito ARGE

Elektronikten, tekstile almak istediğiniz tüm ürünleri, daha önce almış denemiş olanların yorumları ve oylamaları ile değerlendirin. Detaylı bilgi alın, fiyat araştırması yapın...

DAHA FAZLA

ENNFES

QR Menü Hizmeti Verin

Perito ARGE

Mekanınızın menülerini dijitalleştirin. QR Menü sistemi ile misafirlerinize temassız sunum yapın. Temassız sipariş alın ve yönetin. Stok yönetimi yaparak ürünlerinizi takip edin. Kazancınızı arttırın.

DAHA FAZLA

ARAMA TALEP ET

Perito Sizi Arasın

Dilediğiniz yazılım veya uygulama projesi için, Sanal santral hizmetleri için talepte bulunabilirsiniz. Biz sizi hemen ararız

BİR UZMANLA KONUŞUN

Perito İle Tanışın

Bizimle İletişime geçerek projelerimiz, çalışmalarımız, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mustafa Kemal Cad. No:120 Kat:1 Daire:2 Bornova/İZMİR

HAKKIMIZDA