Perito Labs 2018 yılından beri sektörde hizmet vermekte olan bir web tasarım ve mobil uygulama geliştirme şirketidir. Kuruluşundan bu yana farklı sektörlerden farklı büyüklükteki kurumlarla onlarca proje geliştirmiş olan Perito Labs 10 kişilik uzman bir ekipten oluşmaktadır.

StartUp, Kobi ya da Kurumsal yapıdaki markalara hitap eden, her ölçekte çözümler üreten Perito Labs ekibimiz müşterilerine, mobil uygulamalar ve web tasarım/yazılım ekseninde dijital çözümler sunmaktadır. Dijital dönüşüm uygulamalarının en hızlı ve yüksek gelişimde olduğu günümüzde, kurumların dijitalleşme süreçlerini mobil uygulama ve web tasarım alanındaki proje geliştirme, tasarım, yazılım, uygulama, proje takibi ve analiz hizmetleri ile desteklemektedir.

Building image showing the company

PROJE MERKEZİ

Perito Labs Her Sektöre Yazılım Geliştirir.

Her sektöre uygun yazılımlar, sektörlere özel yazılımlar, sosyal medya ve mobil uygulamalar ile Perito Labs web ve mobil dünyasında sürekli büyüyor. Siz de ister bireysel projeleriniz, ister kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi tercih edebilirsiniz.

0 Sektörel Proje
0 Hizmet Alan
0 Mutlu Kullanıcı
0 Profesyonel Mühendis

Kişisel Verilerin Korunması

Size veya kurumunuza ait olan tüm verileri önemsiyoruz. Projelerimizde kişisel ve şirket verilerinin korunduğundan emin oluyoruz.

3 BASİT ADIM

Perito Labs İş Akışı

İhtiyaç

Kurumlar hizmet almak istedikleri alan ile ilgili ihtiyaçlarını anlatarak, destek talep ederler.

Perito Labs

İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda çalışmaya başlar ve kısa sürede son teknoloji ile üretimi tamamlarız.

Çözüm

Yaptığımız çalışma sonucunda kurumların isteklerinin de üzerinde sonuçlar veren ürünler ortaya çıkar.

ARAMA TALEP ET

Perito Sizi Arasın

Dilediğiniz yazılım veya uygulama projesi için, Sanal santral hizmetleri için talepte bulunabilirsiniz. Biz sizi hemen ararız

BİR UZMANLA KONUŞUN

Perito İle Tanışın

Bizimle İletişime geçerek projelerimiz, çalışmalarımız, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mustafa Kemal Cad. No:120 Kat:1 Daire:2 Bornova/İZMİR

HAKKIMIZDA