Deneyim ve Arayüz Tasarımı

Perito Labs ekibi olarak, tasarım sürecinde uygulamaların kullanıcı kitlesini ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız. Fikir üretimi ile başlayan tasarım çalışmaları önce eskiz halinde kara kalem wireframelere aktarılır. Ardından tasarımlar dijital mockuplar olarak uyarlanır. Müşterinin revizyonları alınarak Mockup tasarımlar onaylandıktan sonra arayüz tasarımı başlatılır. Son kullanıcının gördüğü tasarımlara ulaşana kadar titiz ve profesyonel bir iş planı takip edilir.

İOS & Android Native Uygulama Geliştirme

Native uygulama: Apple ve Google şirketlerinin önerdiği şekilde kodlama yapılarak geliştirilen uygulamalara verilen isimdir. Önerilen işleyişe uyularak yazılan uygulamalar ile kullanıcı deneyimi ve performanstan ödün vermeden yüksek kaliteli sonuçlar elde edilir. Native kodlamanın diğer bir avantajı ise, yazılım altyapısının uzun ömürlü olması ve gerekli ek geliştirmelerin sorunsuz şekilde yapılabilmesidir. Native uygulamalar sürüm değişikliklerinden etkilenmez.

Back-end ve Web Geliştirmeleri

Perito Labs ekibi, dijital dönüşüm odağında uçtan uca çözümler üretebilmektedir. Entegre projeler geliştirmek için sürece her yönüyle hakim olmak gerektiğini düşünmekteyiz. Müşterilerimizin, back-end ( veritabanı / web servis ) geliştirmeleri ve sistemin bizden bağımsız yönetebilmesi için gerekli CMS çözümlerini sağlıyoruz. 8 uzman geliştirici ve 2 yönetim uzmanından oluşan profesyonel ekibimizle anahtar teslim projeler oluşturuyoruz.

Test Süreci ve Kalite Güvence

Testler ve olası hataların giderilmesi için güncellemeler yapmak yazılım geliştirme sürecinin en önemli adımlarından biridir. Perito Labs ekibi devam eden işlerinde, projenin detaylarına hakim görevli bir ekiple sürekli bir izleme ve raporlama halindedir.

Geliştirme aşaması tamamlandığında projeyi, müşterilerini de test sürecine dahil ederek kabul testine açıyor; böylece son ürünün sorunsuz olmasını garanti ediyoruz. Projelerimizde 99 hatasızlık oranını bu işleyiş sayesinde yakalamaktayız.

Çağrı Merkezi Yazılımları

Perito çağrı merkezi yazılımları, kompleks bir çağrı merkezi işlemini etkin bir şekilde gerçekleştirmeniz için gereken her şeyi temin etmek üzere tasarlanmıştır. Perito çağrı merkezi yazılımlarımız diğer yazılım sağlayıcıları arasında benzersizdir.

CRM Yazılımları

Perito CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi) yazılımları ihtiyacınız olan tüm operasyonel eforu üstlenmek üzere kurulmuştur. Perito CRM uygulaması, şirketinizin ve operasyonunuzun tüm süreçlerine hizmet vermek amacıyla konusunda uzman yazılım ekibimiz tarafından kurgulanır ve sizin işleyişinize göre yönlendirilir.

Sektörel Yazılımlar

Perito, tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza yönelik ve iş akışlarınızı defalarca hızlandıracak yazılımlar üretir. Kurulduğumuz günden bu yana, hızlı, elit, yaratıcı ve esnek çözümlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak ve her müşterimizi bir iş ortağı olarak benimseyerek tüm iş süreçlerinde teknoloji ve yazılım desteği sağlıyoruz.

Mobil Uygulamalar

iOS, Android veya Windows üzerinde çalışan akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarlar için Flutter teknolojindeki uzmanlığımız ile kullanıcı deneyimi yüksek ve kusursuz ara yüz tasarımına sahip uygulamalar geliştiriyoruz. İşletmenizi, iş süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, tanıyor ve uygulama geliştirme hizmetlerimizi hedef ve beklentilerinize göre şekillendiriyoruz.

Finansal Yazılımlar

Kurumların değişen ihtiyaçları, regülasyonlar ve artan küresel rekabet doğrultusunda yenilikçi çözümler sunabilmeniz için sektörünüze özel finansal yazılımlar üretiyoruz. Yapay zekâ (AI), akıllı otomasyon ve gelişmiş veri analitiğinden yararlanarak, daha iyi kararlar almanızı ve finansal veriminizi arttırmanızı sağlayacak tam kapsamlı hizmet yazılımları sağlıyoruz.

IOT Akıllı Sistemler

Arduino ile yapılan akıllı sistemler ile, akıllı ev sistemleri veya sektörünüze uygun elektornik cihaz yazılımları yapmaktayız.

QR Code Yazılımları

Değişen teknolojiler ve sosyal hayat şartlarından dolayı uzaktan erişimin önem kazandığı dünyamızda QR kodlar ile dilediğinize ulaşmanızı sağlayan yazılımlar geliştiriyoruz.

ARAMA TALEP ET

Perito Sizi Arasın

Dilediğiniz yazılım veya uygulama projesi için, Sanal santral hizmetleri için talepte bulunabilirsiniz. Biz sizi hemen ararız

BİR UZMANLA KONUŞUN

Perito İle Tanışın

Bizimle İletişime geçerek projelerimiz, çalışmalarımız, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mustafa Kemal Cad. No:120 Kat:1 Daire:2 Bornova/İZMİR

HAKKIMIZDA